KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13442127
nr 1344 2127
Akvareller
2 st, Kina, Landskap, bladets mått: 80x58cm, oramade lösa blad. . Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:49:22
150 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr